Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-10-2005, 22:44   #1
LMGray
 
LMGray's Avatar
 
Reputacja: 1 LMGray jest jak niezastąpione światło przewodnieLMGray jest jak niezastąpione światło przewodnieLMGray jest jak niezastąpione światło przewodnieLMGray jest jak niezastąpione światło przewodnieLMGray jest jak niezastąpione światło przewodnieLMGray jest jak niezastąpione światło przewodnieLMGray jest jak niezastąpione światło przewodnieLMGray jest jak niezastąpione światło przewodnieLMGray jest jak niezastąpione światło przewodnieLMGray jest jak niezastąpione światło przewodnieLMGray jest jak niezastąpione światło przewodnie
Wasz ulubiony komiks

Teraz coś łatwego, miłego i przeważnie znacznie krótszego niż opasłe książki, czyli komiks!!!

Pytanie proste: jaki jest wasz ulubiony komiks??

Ja, nieszczególnie lubię mangę, czy amerykańskie komiksy typu "Superman". Natomiast zawsze gdy byłem mały kochałem Kaczora Donalda i mam każdego Giganta do 2002 roku (później to już bardziej z przyzwyczajenia). Jeżeli chodzi o najlepszy komiks to z pewnością jest nim "Asterix i Obelix". Ten niepowtarzalny rodzaj humoru i kilku wspaniałych galów, czego można chcieć więcej?
 
__________________
"Niektórzy patrzą na świat i pytają: Dlaczego?
Inni patrzą na swoje marzenia i pytają: Dlaczego nie?"
George Bernard Shaw
LMGray jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem