Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-10-2005, 08:55   #25
LMGray
 
LMGray's Avatar
 
Reputacja: 1 LMGray jest jak niezastąpione światło przewodnieLMGray jest jak niezastąpione światło przewodnieLMGray jest jak niezastąpione światło przewodnieLMGray jest jak niezastąpione światło przewodnieLMGray jest jak niezastąpione światło przewodnieLMGray jest jak niezastąpione światło przewodnieLMGray jest jak niezastąpione światło przewodnieLMGray jest jak niezastąpione światło przewodnieLMGray jest jak niezastąpione światło przewodnieLMGray jest jak niezastąpione światło przewodnieLMGray jest jak niezastąpione światło przewodnie
Cytat:
Napisał Rezo
Rydzyk to antysemita i faszysta
To akurat mi nie przeszkadza, każdy moze być kim chce: faszystą, komunistą itd. Zresztą mnie niektorzy przyjaciele uznają za faszystę i jakoś mi to nie przeszkadza. Zresztą kierunek ten wcale nie jest taki zły

Cytat:
Napisał Rezo
jezeli ktos potrafi swietnie rozbijac lby i krasc, to czemu nie, niech zarabia tak jak umie!
W gruncie rzeczy masz rację, jednak przy moim założeniu na przeszkodzie stoi tylko sumienie moralne, policja oraz sądy, w których działają osoby naprawdę lubiący swoją pracę i potrafiący ją doskonale wykonywać. Poza tym w takim wypadku działały by zorganizowane grupy przestępcze (mafie), które jakby na to nie patrzeć musiały by utrzymywać spokój w swoich dzielnicach (nie chodzi mi tu o takie polskie gr. przestępcze żyjące tylko z narkotyków, ale o całe rozbudowane organizacje.)

Cytat:
Napisał Rezo
Jeszcze cos: mysle, ze i z tego wyluskasz cytaty, zrob mi te przyjemnosc i dobij do dwunastki
Niestety napisałeś za krotkiego posta, ale moze następnym razem, teraz mamy łącznie 10 Twoich cytatów
 
__________________
"Niektórzy patrzą na świat i pytają: Dlaczego?
Inni patrzÄ… na swoje marzenia i pytajÄ…: Dlaczego nie?"
George Bernard Shaw
LMGray jest offline