Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-06-2008, 21:03   #127
John5
 
John5's Avatar
 
Reputacja: 1 John5 ma wspaniałą przyszłośćJohn5 ma wspaniałą przyszłośćJohn5 ma wspaniałą przyszłośćJohn5 ma wspaniałą przyszłośćJohn5 ma wspaniałą przyszłośćJohn5 ma wspaniałą przyszłośćJohn5 ma wspaniałą przyszłośćJohn5 ma wspaniałą przyszłośćJohn5 ma wspaniałą przyszłośćJohn5 ma wspaniałą przyszłośćJohn5 ma wspaniałą przyszłość
Cytat:
Napisał grabi Zobacz post
Jakoś nie mam weny więc post będzie jutro.

Mam natomiast pytanie co do rekrutacji. Miała być od poniedziałku, a już jest piątek i dalej jej nie widzę.
Rekrutacja będzie najpóźniej do tego poniedziałku (miała być wcześniej ale plany z lekka zmieniła nam przerwa w działaniu LI i moje problemy z kompem )

A teraz co do sesji. Tak jak pisaliśmy wcześniej jeśli macie zamiar opisać jak atakujecie i trafiacie wroga w czasie walki to najpierw wyślijcie post przez PW do mnie lub Yasia do akceptacji (zależnie od tego czyj post opisuje przeciwnika i walkę). My z kolei najszybciej jak się da opiszemy wam co wymaga poprawki (nie zrobimy tego za was tylko powiemy co, w końcu to wasz post ) i dopiero wtedy umieszczacie swojego posta.
Chodzi o to, że walki niestety nie da się ugadać w tym wypadku przez gg lub czat. Gra zbyt wiele osób, żeby znaleźć czas który dla każdego by pasował.

Czyli te dwa posty są do edycji później napiszę w PW co trzeba by zmienić
 
__________________
Jeśli masz zamiar wznieść miecz, upewnij się, że czynisz to w słusznej sprawie.
Armia Republiki Rzymskiej
John5 jest offline