Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-10-2005, 21:13   #27
LMGray
 
LMGray's Avatar
 
Reputacja: 1 LMGray jest jak niezastąpione światło przewodnieLMGray jest jak niezastąpione światło przewodnieLMGray jest jak niezastąpione światło przewodnieLMGray jest jak niezastąpione światło przewodnieLMGray jest jak niezastąpione światło przewodnieLMGray jest jak niezastąpione światło przewodnieLMGray jest jak niezastąpione światło przewodnieLMGray jest jak niezastąpione światło przewodnieLMGray jest jak niezastąpione światło przewodnieLMGray jest jak niezastąpione światło przewodnieLMGray jest jak niezastąpione światło przewodnie
Cytat:
Napisał Rezo
Nie wiem, co pozytywnego wdzisz w faszyzmie i ze nie przeszkadza Ci, ze ktos podsydza nienawisc do Zydow, innowiercow i gejow.
Co do faszyzmu --> silna polityka, przy której wzrost gospodarczy może być (i był) największy w historii wszechczasów.
Innowierców --> chodziłem do katolickiej szkoły, nie mam nic przeciwko innowiercom, ale religia powinna być jedna --> mniej problemów
Gejów --> nie rozumiem ich, zero przyjemności w życiu
Zydów --> nic do niech nie mam, ale mam nadzieję, iż na forum takich nie ma

Cytat:
Napisał Rezo
Nie obraz sie, ale mam nadzieje, lista takich jak ty jest krotka...
Takich ludzi jest mnóstwo...


No i doszedłem do 12 cytatu , a tak poza tym to nie myśl przypadkiem, iz jestem jakimś skinem, ogolonym na zero i obijającym sie całymi dniami. Jestem ułożonym, miłym, spokojnym (no dobra, nie jestem) i (chyba) inteligentnym szesnastolatkiem.
 
__________________
"Niektórzy patrzą na świat i pytają: Dlaczego?
Inni patrzą na swoje marzenia i pytają: Dlaczego nie?"
George Bernard Shaw
LMGray jest offline