Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 31-10-2005, 13:26   #8
Redone
Patronaty i PR
 
Redone's Avatar
 
Reputacja: 1 Redone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputację
Ahhh, komiksy :] Asterixa miałam okazje chyba tylko jeden kiedyś czytać, fajny był. Thorgala próbowałam czytać kiedy byłam mała ale go nie rozumiałam za bardzo Ale Donalda to dłuuuuugo prenumerowałam, lubiłam ten komiks strasznie!

Podobają mi się komiksy z DK (Dobry Komiks), szczególnie X-meny. Niestety szkoda mi pieniążków na komiksy :]

A przez długi czas kupowałam też komiks W.I.T.C.H., bardzo ładnie narysowany i nawet fajna fabuła. teraz stał się on bardzo popularny, ale już go nie kupuje od jakiegoś czasu. Powód: brak pieniędzy
 
__________________
Courage doesn't always roar. Sometimes courage is the quiet voice at the end of the day saying, "I will try again tomorrow.” - Mary Anne Radmacher
Redone jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem