Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 31-10-2005, 21:36   #30
LMGray
 
LMGray's Avatar
 
Reputacja: 1 LMGray jest jak niezastąpione światło przewodnieLMGray jest jak niezastąpione światło przewodnieLMGray jest jak niezastąpione światło przewodnieLMGray jest jak niezastąpione światło przewodnieLMGray jest jak niezastąpione światło przewodnieLMGray jest jak niezastąpione światło przewodnieLMGray jest jak niezastąpione światło przewodnieLMGray jest jak niezastąpione światło przewodnieLMGray jest jak niezastąpione światło przewodnieLMGray jest jak niezastąpione światło przewodnieLMGray jest jak niezastąpione światło przewodnie
Jeszcze tylko odpowiedź do Reza

Cytat:
Napisał Rezo
rzyznam Ci sie, ze na poczatku myslalem ,ze jestes z Wszechpolakow, czyli Giertychjugent, ale z tych "grzeczniejszych".
To się naprawdę uśmiałem Słuchaj z całym szacunkiem ale takimi skinami to ja raczej gardzę, a jak to powiedziała moja była pani dyrektor: "Należymy do grupy inteligencji katolickiej, od której zależy przyszłość nie tylko nas, ale i naszego kraju"

Cytat:
Napisał Rezo
Musze chyba dac Ci wiare, ze jestes taki, jaki piszesz, ze jestes.
Dobrze jest wierzyć w ludzi..., jestem taki jak piszę. Poza tym mam długie włosy, a widziałeś skina z takim zarostem?

Cytat:
Napisał Rezo
A co Ci tak przeszkadzaja Zydzi na forum ?
Raczej niec mi nie przeszkadzają. Przecież nie kazdy jest zły...


[kom:f24ff8901d="Milly"] Skończcie już tę dyskusję, bo nie wydaje mi się, aby miała coś wspólnego z tematem IV RP. [/kom:f24ff8901d]
 
__________________
"Niektórzy patrzą na świat i pytają: Dlaczego?
Inni patrzą na swoje marzenia i pytają: Dlaczego nie?"
George Bernard Shaw
LMGray jest offline