Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-06-2008, 00:08   #15
Dalakar
 
Dalakar's Avatar
 
Reputacja: 1 Dalakar wkrótce będzie znanyDalakar wkrótce będzie znanyDalakar wkrótce będzie znanyDalakar wkrótce będzie znanyDalakar wkrótce będzie znanyDalakar wkrótce będzie znanyDalakar wkrótce będzie znanyDalakar wkrótce będzie znanyDalakar wkrótce będzie znanyDalakar wkrótce będzie znanyDalakar wkrótce będzie znany
Bardzo podoba mi się ta sesja i chciałbym zagrać, tylko że jest pewne „ale”. Mianowicie, ostatnio mam bardzo mało czasu. Z tego względu mam kilka pytań, które zadecydują o moim być, albo nie być w sesji.
1. Co ile trzeba będzie odpisywać? Do 1 września zdołam pisać jednego posta na tydzień (może do 24 czerwca trochę częściej, ale w wakacje dostęp do kompa będę miał tylko w niedziele), a później powinienem odpisywać co dzień, czy dwa.
2. Jak wysoka jest poprzeczka? Jeżeli dwie strony KP wystarczą to jakoś znajdę czas, aby je naskrobać, lecz jeśli trzeba będzie nalać w zgłoszenie dużo wody to niestety odpadam.
3. Muszę znać chociażby tymczasową datę końca rekrutacji.
4. Z tego co napisałeś wynika iż zachód jest pogrążony w anarchii i chaosie, a w Rosji jest w miarę dobrze. Pytanie brzmi, gdzie jest ta – że tak powiem – granica Europejsko-Rosyjska?
 
Dalakar jest offline