Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 31-10-2005, 23:07   #84
Milly
 
Milly's Avatar
 
Reputacja: 1 Milly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputację
Widzę oczywiście ogromne zainteresowanie moich graczy tematem mechaniki w grze Jak to dobrze mieć tak mało wymagającą drużynę.

Nie wiem co na to reszta graczy, ale mnie ta mechanika nie leży i uważam, że tylko przeszkadza zamiast pomagać. Dlatego rezygnuję z rzutów na inicjatywę etc. Zostawiłabym tylko rzuty na trafienie, obrażenia i wyparowanie. Reszta będzie polegać na porównywaniu współczynników.
Kolejność działania ustalamy wg ilości kostek na inicjatywę. Tak więc pierwszy pisze Qbista, potem Diab, Lord Q i na końcu Dr Blade ( w tym przypadku). W poście piszecie tak jak mówi Nass - Opisujecie co chcecie zrobić, a w ukrytej wiadomości piszecie jakich mocy używacie, a także ewentualne rzuty na trafienie i obrażenia (ale tylko na trafienie i obrażenia, inne moce wymagające rzutu będą rozstrzygane wg ilości Waszych współczynników). Powinno pójść płynniej i szybciej. Tak mi się wydaje. Juz nie wiem co mam robić z tą beznadziejną sesją, coby ją usprawnić

P.S.: Q już się wypowiedział, więc wypada, żeby Diab coś teraz napisał o swoich poczynaniach. A ponieważ Diaboł dzisiaj znika i założę się, że nie odpisze przed swoim zniknięciem uznam go za "chwilowo niezdolnego do działania" (jak Lord Q w ostatniej rundzie). Więc Lordzie Q - nie ma się co zastanawiać, trzeba napiać posta co robi Twoja postać.
 
Milly jest offline