Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-06-2008, 02:17   #16
Avaron
 
Avaron's Avatar
 
Reputacja: 1 Avaron jest po prostu świetnyAvaron jest po prostu świetnyAvaron jest po prostu świetnyAvaron jest po prostu świetnyAvaron jest po prostu świetnyAvaron jest po prostu świetnyAvaron jest po prostu świetnyAvaron jest po prostu świetnyAvaron jest po prostu świetnyAvaron jest po prostu świetnyAvaron jest po prostu świetny
Tempo rozgrywki zależeć będzie od graczy w dużej mierze. Sądzę, że jeden post tygodniowo to niezbędne minimum. Jeśli sesja schodzi poniżej tego poziomu to zaczyna powoli zamierać.

Nigdy nie twierdziłem, że ilość "makulatury" świadczy o jakości postaci. Postać powinna być ciekawa, mieć to coś co ją wyróżnia, element przykuwający uwagę. A jeśli już ma być jak najbardziej zwyczajna, to czytając kp chciałbym poczuć lekkość Twojego pióra.

Naprawdę nie mogę Ci odpowiedzieć kiedy skończy się rekrutacja. W chwili obecnej na LI coś ciężko o graczy, a ja chciałbym poprowadzić tą przygodę. Dlatego też nie powiem, że termin jest do tego i tego dnia. Jeśli gracze dopiszą mogę skończyć rekrutację i w tym tygodniu, jak nie to będę czekał i do końca miesiąca.

Granica zachodnia strefy objętej rosyjską kontrolą wojskową znajduje się na Odrze. Powszechnie wiadomo, że objęte ochroną pozostały również Czechy, Węgry i Słowacja. Podobnie sytuacja wygląda na Bałkanach, ale z tamtego rejonu brak jest dokładnych informacji. W strefie zajętej przez Rosję jest po prostu spokojniej. Wojsko rosyjskie zachowuje porządek nawet za cenę życia ludzi. W państwach objętych kontrolą lepiej żyje się tylko obywatelom noworosyjskim. Prowadzona jest naturalizacja mieszkańców zajętych terenów na szeroką skalę. By zostać noworosyjskim obywatelem należało zdać odpowiednie egzaminy. Pomoc humanitarna dla tej grupy ludzi była znacznie szersza, między innymi mieli oni nieograniczony dostęp do żywności, a przede wszystkim do leków. Wiadomości o rusyfikacji zajętych trenów docierały na zachód jeszcze przed upadkiem rządów.
 
__________________
"Co będziemy dzisiaj robić Sarumanie?"
"To co zwykle Pinki - podbijać świat..."
by Marrrt

Ostatnio edytowane przez Avaron : 09-06-2008 o 02:28.
Avaron jest offline