Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-06-2008, 16:12   #6
Redone
Patronaty i PR
 
Redone's Avatar
 
Reputacja: 1 Redone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputację
Cytat:
Twierdzisz, że ten system obraża wiarę. Tak masz racje, wyśmiewa się z niej.
Rzeczywiście polska wersja systemu została zrobiona w ten sposób że wygląda jak wyśmiewanie. Wersja amerykańska to z kolei już powaga. Mistyczne anioły i groźne demony. Odzwierciedlenie prawd wiary chrześcijańskiej. Danie możliwości wcielenia się w anioła lub demona. Po prostu gra.

A tytuł jaki był taki był, nie sądze by administracja forum miała zabronić umieszczenie go na LI bo przecież książka ta nie jest na liście ksiąg zakazanych czy coś w tym stylu. To tak jakbym dała w tytule tematu nazwę Necronomicon i ktoś by uważał ze trzeba to zdjąć bo to zło wcielone

A, i jestem katoliczką, żeby nie było że się ateistka wypowiada Popieram Manni, trzeba oddzielić grę od rzeczywistości. A ja w filmie dokumentalnym o satanistach widziałam kiedyś podręcznik do DnD jako powód do niepokoju. To tak nawiasem mówiąc.
 
__________________
Courage doesn't always roar. Sometimes courage is the quiet voice at the end of the day saying, "I will try again tomorrow.” - Mary Anne Radmacher
Redone jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem