Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-06-2008, 22:50   #32
Kud*aty
 
Kud*aty's Avatar
 
Reputacja: 1 Kud*aty ma wspaniałą przyszłośćKud*aty ma wspaniałą przyszłośćKud*aty ma wspaniałą przyszłośćKud*aty ma wspaniałą przyszłośćKud*aty ma wspaniałą przyszłośćKud*aty ma wspaniałą przyszłośćKud*aty ma wspaniałą przyszłośćKud*aty ma wspaniałą przyszłośćKud*aty ma wspaniałą przyszłośćKud*aty ma wspaniałą przyszłośćKud*aty ma wspaniałą przyszłość
Bardzo przepraszam, ale do końca tygodnia nie uda mi się odpowiedzieć na sesji. Wczoraj i dzisiaj poprawiałem geografię, jutro poprawiam chemię, w czwartek angielski i niemiecki (ach te języki... ;/) a na uwieńczenie tygodnia zostawiam sobie historię i ewentualnie biologię. Na szczęście ( i nieszczęście) jest to ostatnie tydzień w którym wystawia się u nas oceny więc od praktycznie już od przyszłego poniedziałku mamy wakacje a co za tym idzie czas wolny, który możemy poświęcić na LI. Przepraszam jeszcze raz za moją nieobecność.

Post w piątek, ewentualnie wcześniej jeśli znajdę choć odrobinę czasu na relaks. Od tego piątku obiecuję poprawę.

Pozdrawiam,
Kud*aty

PS. Jak sie nie uczyło, gdy był na to czas trzeba gonić pod koniec roku :P
 
__________________
Nie-Kud*aty, ale ciągle z metalu...
Kud*aty jest offline