Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-06-2008, 02:21   #147
John5
 
John5's Avatar
 
Reputacja: 1 John5 ma wspaniałą przyszłośćJohn5 ma wspaniałą przyszłośćJohn5 ma wspaniałą przyszłośćJohn5 ma wspaniałą przyszłośćJohn5 ma wspaniałą przyszłośćJohn5 ma wspaniałą przyszłośćJohn5 ma wspaniałą przyszłośćJohn5 ma wspaniałą przyszłośćJohn5 ma wspaniałą przyszłośćJohn5 ma wspaniałą przyszłośćJohn5 ma wspaniałą przyszłość
Z góry mówię, że wiem jak małe daję wam pole do popisu tym postem więc, żebyście mieli jednak o czym pisać, to daję wam swobodę w opisywaniu zdarzeń. Konkretnie, chodzi mi o to, że możecie na przykład opisać, że z zewnątrz znowu zaczęły dochodzić wrzaski, bo jeden z woźniców zaczął się bić ze strażą, nie zgadzając się na grzywnę itp. Innymi słowy możecie ingerować w otoczenie, z pominięciem ważnych zdarzeń, czy postaci np. kapitana straży. I na zapas mówię, że mnisi nigdy nie pojawiają się w miasteczku
W razie gdybyście nieświadomie opisali coś, co nie pasowałoby do fabuły dam wam znać, co jest do ewentualnej poprawki.
Mam nadzieję, że pozwoli to lekko ubarwić sesję, byle byście tylko nie przesadzali

P.S. Możliwe, że zrobię rekrutację dodatkową, ale na razie tylko sie nad tym zastanawiam.
 
__________________
Jeśli masz zamiar wznieść miecz, upewnij się, że czynisz to w słusznej sprawie.
Armia Republiki Rzymskiej

Ostatnio edytowane przez John5 : 12-06-2008 o 15:58.
John5 jest offline