Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-11-2005, 11:19   #2
Milly
 
Milly's Avatar
 
Reputacja: 1 Milly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputację


Zmasakrowała mnie ta informacja... "End Of All Hope" tyle chciałoby się rzec. Nightwish bez Tarji to już nie bedzie Nightwish. Przynajmniej ja sobie tego nie wyobrażam. Nikt na swiecie nie ma takiego głosu jak ona i nikt jej nie zastąpi, dlatego wydaje mi się, że oto nastał początek końca tak swietnego zespołu.
Co do powodów dla których wyrzucono Tarję z zespołu - nie przypuszczałam, że w świecie gotyku również istnieje zapotrzebowanie na skandale, medialne obrzucanie się błotem i te wszystkie szopki, które teraz dzieją się wokół Nightwish... Na stronie Page of Wishes znajdziecie oba listy do Tarji od Tuomasa i od Tarji do fanów. Czytając je poczułam się jakbym czytała relację z rozwodu Michała Wiśniewskiego i Mandaryny Nawet NW to nie ominęło? Jestem zniesmaczona, zawiedziona i rozczarowana... Już nie czekam z niecierpliwością na nową płytę...
 
Milly jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem