Wątek: Zlot W Malborku
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-06-2008, 08:41   #8
rudaad
 
rudaad's Avatar
 
Reputacja: 1 rudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputację
Oj wy miśki moje kochane... Zieeew...

Słuchajcie kilku uwag, jako, że znów pożal się Boże, ja jestem organizatorem tej imprezy, która jest przede wszystkim spotkaniem OTowców, ich sprawdzianem i moją imprezą urodzinową.

Plan jest taki, żeby zrobić to pod namiotami w lesie malborskim, ale usłyszałam od znajomych już parę różnych opinii o tym miejscu, najczęściej nieprzychylnych. Pójdę je wszystkie zweryfikować w poniedziałek i zrobić parę zdjęć. Ze względu na ewentualne zagrożenie nie chcę brać nikogo niepełnoletniego. Aveane, napisz do mnie na gg, albo PM to sobie porozmawiamy na temat twojego przyjazdu.

No jeśli by pomysł zlotu w klimacie postapo/ surviwal nie doszedł do skutku przez zagrożenie pożarowe i męty społeczne kręcące się w znacznej liczbie w okół obozu, to w planie B mamy pole namiotowe Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Malborku, a tam na miejscu macie nawet prysznic i tam Aveane mógłbyś/ mogłabyś się bez problemu zjawić. Przepraszam was, że wcześniej nie odpisałam i że to Redzia na moją prośbę temat założyła, ale mam ciągle mega urwanie głowy.

Pozdrawiam i do przeczytania później.
Ruda

P.S. Ale zgłaszajcie się dalej, ja przecież nie miałam nic złego na myśli
 
__________________
"Najbardziej przecież ze wszystkich odznaczyła się ta, co zapragnęła zajrzeć do wnętrza mózgu, do siedliska wolnej myśli i zupełnie je zeżreć. Ta wstąpiła majestatycznie na nogę Winrycha, przemaszerowała po nim, dotarła szczęśliwie aż do głowy i poczęła dobijać się zapamiętale do wnętrza tej czaszki, do tej ostatniej fortecy polskiego powstania."
rudaad jest offline