Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-06-2008, 17:52   #10
Pandemonicum
 
Pandemonicum's Avatar
 
Reputacja: 1 Pandemonicum ma wspaniałą przyszłośćPandemonicum ma wspaniałą przyszłośćPandemonicum ma wspaniałą przyszłośćPandemonicum ma wspaniałą przyszłośćPandemonicum ma wspaniałą przyszłośćPandemonicum ma wspaniałą przyszłośćPandemonicum ma wspaniałą przyszłośćPandemonicum ma wspaniałą przyszłośćPandemonicum ma wspaniałą przyszłośćPandemonicum ma wspaniałą przyszłośćPandemonicum ma wspaniałą przyszłość
Cytat:
Napisał kset Zobacz post
Właśnie chciałem coś o tym napisać. Najpierw zdziwiłem się że człowiek, ot tak uznał, że akcja mu się powodzi, pomimo, że ma obok 2 skavenów którzy mogą przeciwdziałać. Żadnych widocznych rzutów i widoczny brak porozumienia z MG - takie kwestie, przed wklejeniem muszą być obgadane z MG, inaczej mogą przybrać jedynie formę deklaracji: próbuję się wyrwać i wskoczyć do wody itp.
A jeśli ktoś pisze, że coś już zrobił, to chciałbym mieć jak gracz pewność, że tak jest, a nie żebym post dalej czytał inne wyobrażenie na temat sytuacji, też nie wiem czy prawdziwe
Jeżeli on pisze coś, co budzi wątpliwości, stara się podjąć jakąś akcję - nie udaje mu się to automatycznie. Wszystko, co się dzieje, to jedna tura, więc ty piszesz tak, jakby on starał się to zrobić - możesz stawiać opór. MrYasiuPL niczego tu nie nadużył. Owszem, miał nóż przy gardle, a napisał, że wskakuje do wody i stara się odpłynąć, więc co najwyżej będzie miał nóż w gardle. Żartuję oczywiście, nie będę nikogo uśmiercał na początku, ale wszystko jest pod kontrolą - były rzuty. Ostateczny rozrachunek całej akcji znajdzie się w moim poście kiedy tura się skończy, czyli jutro.
 
Pandemonicum jest offline