Wątek: OTowy Hydepark
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-06-2008, 20:47   #41
rudaad
 
rudaad's Avatar
 
Reputacja: 1 rudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputację
Co to [ciach!] ma być?!

Posłuchajcie mnie uważnie, dałam wam do dziś termin na KP i co mam? 3 karty z czego jedna jest moja. Czy wy jesteście poważni ludzie? Staram się żebyśmy jakoś wypadli na tej imprezie i wszyscy mają to gdzieś. Prosiłam, mówiłam, sama po ludziach dzwoniłam o potwierdzenia, teraz naprawdę przestaje mnie to bawić.

W tym tygodniu wyślę pieniądze za akredytację - robię to żeby nie było problemów, że ktoś zapomniał świstka itd. Robię to z własnych pieniędzy, bo chcę. Dziś również chciałam was za KP rozliczyć i nie mam z czego bo zawaliliście sprawę. Połowa z was w ogóle się na LI nie pojawia :/

Za tego posta najpewniej w końcu dostanę po 2 latach warna, ale nie obchodzi mnie to. Ja chcę, żeby moi ludzie potrafili się pokazać i żeby forum mogło zaistnieć na innych scenach niż net. Zawiedliście mnie... Tyle mam wam do powiedzenia.
 
__________________
"Najbardziej przecież ze wszystkich odznaczyła się ta, co zapragnęła zajrzeć do wnętrza mózgu, do siedliska wolnej myśli i zupełnie je zeżreć. Ta wstąpiła majestatycznie na nogę Winrycha, przemaszerowała po nim, dotarła szczęśliwie aż do głowy i poczęła dobijać się zapamiętale do wnętrza tej czaszki, do tej ostatniej fortecy polskiego powstania."

Ostatnio edytowane przez Milly : 17-06-2008 o 09:51.
rudaad jest offline