Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-06-2008, 16:26   #66
Cosm0
 
Cosm0's Avatar
 
Reputacja: 1 Cosm0 ma wspaniałą reputacjęCosm0 ma wspaniałą reputacjęCosm0 ma wspaniałą reputacjęCosm0 ma wspaniałą reputacjęCosm0 ma wspaniałą reputacjęCosm0 ma wspaniałą reputacjęCosm0 ma wspaniałą reputacjęCosm0 ma wspaniałą reputacjęCosm0 ma wspaniałą reputacjęCosm0 ma wspaniałą reputacjęCosm0 ma wspaniałą reputację
Chciałbym zakomunikować, że rezygnuję z sesji. Delaraan - z postacią zrób, co uznasz za stosowne - może odjechać do Calimportu szukać lepszej fuchy, albo po prostu wypiąć się na resztę i pójść w swoją stronę - cokolwiek. Chyba, że wolisz żebym to ja opisał jej odejście. Jeśli tak to daj mi znać na pw. Powód w poście wyżej określił Kaworu - brak zainteresowania sesją zarówno graczy jak i mg. Pytam się już od 3 tygodni o jedną rzecz, na którą nie mogę uzyskać odpowiedzi, sesja właściwie wcale nie posunęła się do przodu od rozpoczęcia, więc jako, iż mam zasadę że nie gram w większej ilości sesji niż realnie mi na to pozwala czas to postanawiam zwolnić sobie miejsce na inną sesję. Pozdrawiam wszystkich. Szkoda, że tak wyszło, ale to nie było zależne ode mnie. Życzę wszystkim miłej gry.
 
__________________
Wisdom of all measure is the men's greatest treasure.
Cosm0 jest offline