Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-06-2008, 19:17   #63
wojto16
 
wojto16's Avatar
 
Reputacja: 1 wojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumny
Cytat:
Napisał Szarlej Zobacz post
Ostatni post trzeci maja, to nie jest przesada? Bo dla mnie jest. To, że mg ma problemy osobiste rozumiem. Z tego co pamiętam to nawet o tym na krzykaczu rozmawialiśmy. Napisałeś coś w stylu "nie jestem dziś w humorze, post będzie jutro".
To Ty masz fajne podejście:
"Mam problemy, niech gracze czekają.W końcu to ja mam wielkie problemy a oni są szuje bo chcą wiedzieć czemu posta nie dostają."
Sorki ale jeżeli ma być jeden post na półtora miesiąca to ta końcówka trochę zejdzie.
Poprawka. Moje właściwe podejście to:
"Liczę na wrodzoną inteligencję graczy. Skoro nie odpisuję to raczej domyślą się, że mam problemy i nie mam czasu."
Wprawdzie wchodzę niemal codziennie, ale na krótko. Po prostu poczułem nagle niechęć do wszelkich sesji rpg mimo zbliżających się wakacji. Rozważam nawet ostateczne skończenie z lastinn. Tyle ode mnie.
 
wojto16 jest offline