Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-06-2008, 19:22   #53
wojto16
 
wojto16's Avatar
 
Reputacja: 1 wojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumny
Cytat:
Napisał Szarlej Zobacz post
Zrobienia tej rekrutacji szybciej? Piątego napisałeś, że zrobisz rekrutacje dodatkową.
Prawdziwa argumentacja i jakoś tylko Ty widzisz w niej coś dziwnego. Odszedłem z sesji Cedryka bo nie dawał przez miesiąc posta, zrozumiał, odszedłem z sesji Odyseji bo posty były za rzadko, zrozumiała. Rozumiem jeszcze jakby to była sesja naprawdę dobra na, którą warto byłoby czekać ale te są średnie i wolę bardziej przyłożyć się do innych.
Napsiałem, że zrobię ją pod koniec poprzedniego tygodnia. Znaczy się jeszcze nie przekroczyłem (za bardzo) limitu czasu. I dla mnie ta argumentacja dalej pozostaje dziwna. Jak chcesz mogę pisać nawet 20 postów dziennie. Oczywiscie ich jakość będzie wtedy pozostawiała sporo do życzenia.
 
wojto16 jest offline