Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-06-2008, 00:55   #8
Diriad
 
Diriad's Avatar
 
Reputacja: 1 Diriad jest jak niezastąpione światło przewodnieDiriad jest jak niezastąpione światło przewodnieDiriad jest jak niezastąpione światło przewodnieDiriad jest jak niezastąpione światło przewodnieDiriad jest jak niezastąpione światło przewodnieDiriad jest jak niezastąpione światło przewodnieDiriad jest jak niezastąpione światło przewodnieDiriad jest jak niezastąpione światło przewodnieDiriad jest jak niezastąpione światło przewodnieDiriad jest jak niezastąpione światło przewodnieDiriad jest jak niezastąpione światło przewodnie
No tak... Trochę przerwy doświadczyliśmy, ale tak to z Upiorami bywa, że czasem o nich ani widu, ani słychu...
Kiedy miałem czas, nie było LI, a potem zaczęła się końcoworoczna bieganina... Ale oczywiście, to moja wina.
Mam nadzieję, że nikomu nie przeszła chęć gry - mi podczas pisania najnowszego posta tylko jej przybyło, muszę przyznać

Za chwilę zaczną się wakacje, więc wiem, że będzie ciężej odpisywać podczas wyjazdów. Mimo wszystko na razie starajmy się pisać kiedy się da, żeby powoli, swoim tempem, ale jednak sukcesywnie gra przesuwała się do przodu.

Z upiornymi pozdrowieniami!
Julek
 
__________________
Et tant pis si on me dit que c'est de la folie - a partir d'aujourd'hui, je veux une autre vie!
Et tant pis si on me dit que c'est une hérésie - pour moi, la vraie vie, c'est celle que l'on choisit!
Diriad jest offline