Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-06-2008, 17:55   #15
Irrlicht
 
Irrlicht's Avatar
 
Reputacja: 1 Irrlicht wkrótce będzie znanyIrrlicht wkrótce będzie znanyIrrlicht wkrótce będzie znanyIrrlicht wkrótce będzie znanyIrrlicht wkrótce będzie znanyIrrlicht wkrótce będzie znanyIrrlicht wkrótce będzie znanyIrrlicht wkrótce będzie znanyIrrlicht wkrótce będzie znanyIrrlicht wkrótce będzie znanyIrrlicht wkrótce będzie znany
Kolejna moja informacja.
Od następnego mojego posta może się zdarzyć tak, że niektóre rzeczy nie będą widoczne na pierwszy rzut oka w poście.
O czym chcę napomknąć. Aby uczynić sesję atrakcyjniejszą, czasami klucz do otwarcia drzwi może być schowany w kredensie, który jest tylko wspomniany. O kluczu w poście nie będzie ani słowa.
W tym względzie proszę wysyłać deklaracje akcji na gg. Deklaracje są przyjmowane dopóki, dopóty nie napiszecie posta.
Robię tak dlatego, że czasami lepiej jest pomacać i zbadać pomieszczenie, a będzie to przebiegać bardziej żywo właśnie przez gg. Nie ma sensu rzucać krótkimi postami.
Jeśli boicie się gg, możecie streścić swoje myśli w PW. Zadawajcie od razu maksymalną ilość pytań.

EDIT:
Rzecz kolejna. Pokażę to na przykładzie Wojto.
Sesje PBF pozostawiają mało lub wcale do interakcji z otoczeniem. Wspominałem o tym przed chwilą. Taka jest ich specyfika, że zwyczajnie post po poście coś się robi, bada, etc. Nierzadko są to bardzo małe akcje, które wymagają dosłownie paru słów, jednak MG musi odpowiedzieć natychmiast.
Z tego względu, MOŻNA deklarować pewne swoje akcje po czasie. Tak jak na przykład przy Wojto: Spotkał on zwłoki pewnej dziewczyny, chociaż w poście nie występuje wzmianka o tym, że je przeszukał. Odpowiedź będzie w następnym moim poście, nie marnując już kolejnych postów. Nie ma sensu zaśmiecać sesji krótkimi postami.
Tyle ode mnie.
 

Ostatnio edytowane przez Irrlicht : 19-06-2008 o 11:08.
Irrlicht jest offline