Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-06-2008, 22:54   #6
Yarot
 
Yarot's Avatar
 
Reputacja: 1 Yarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnie
Tu nie chodzi o to, co mi się podoba czy nie To kwestia wymogów ogólnych, które będą interesować każdego potencjalnego gracza. Jednym zdaniem uprzedzam tutaj co najmniej 5 postów w których każdy będzie pytał o to samo a co będzie dotyczyć świata i samej sesji. I właśnie - użyta przeze mnie "autorka" odnosi się do sesji a nie do Ciebie Chodziło mi o sesję autorską czyli autorkę. Za skrót myślowy przepraszam.
Za taką biografię to byłem pewien, że nie przejdzie, ale ten właśnie punkt mi utkwił szczególnie przy czytaniu rekrutacji. Teraz nawet piszesz, że bohaterowie nie znają szczegółów świata. To w takim razie jak napiszą biografię? Urodzili się w XXX w roku ZZZ, za panowania wodza YYY. To jest właśnie owo "cośtam, cośtam" tylko bardziej rozwinięte. Bez szczegółów świata nikt nie napisze rozsądnej biografii. Chyba że będzie to ogólna, gdzie można wstawić dowolną nazwę z dowolnego systemu RPG. Ale może właśnie zamieścisz coś więcej. I nie mówię, że zaraz czy nawet jutro. Im szybciej, tym więcej graczy znajdziesz - proste. I tyle ode mnie. Moim zamiarem było wskazanie kilku punktów, które wypadałoby poprawić, byś szybciej znalazł graczy i był gotowy na pytania. Nic więcej. Pozdrawiam.
 
__________________
...and the Dead shall walk the Earth once more
_. : ! : .__. : ! : .__. : ! : .__. : ! : .__. : ! : .__. : ! : ._
Yarot jest offline