Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-06-2008, 20:33   #12
Ikoik
 
Ikoik's Avatar
 
Reputacja: 1 Ikoik jest na bardzo dobrej drodzeIkoik jest na bardzo dobrej drodzeIkoik jest na bardzo dobrej drodzeIkoik jest na bardzo dobrej drodzeIkoik jest na bardzo dobrej drodzeIkoik jest na bardzo dobrej drodzeIkoik jest na bardzo dobrej drodzeIkoik jest na bardzo dobrej drodzeIkoik jest na bardzo dobrej drodzeIkoik jest na bardzo dobrej drodzeIkoik jest na bardzo dobrej drodze
Konkretne odpowiedzi:
1.Pisałem, zebyście sobie wymyslili ten fragment, z którym wasza postać miała styczność. Więcej tam nie wrócicie.
2.Wszyscy po kolei zostali złapani w sieć, taką która leży rozłozona i ukryta na ziemi, a jak w nią wejdziesz, zwija się i podnosi(Nianar Avartin nie był na tyle inteligentny, żeby wymysleć coś innego). Następnie uwolniono was i próbowano wmówić, że pułapkę zastawił ktoś inny(konkwistadorzy mieli miejscowego tłumacza). Delikatnie dano wam do zrozumienia, że musicie pójść z nimi i poprowadzono na statek. I proszę, żadnych wypowiedzi typu:"Moja postać nie dałaby się nabrać na taka sztuczkę". Mieliscie pecha i wpadliście.
3.O tak: Rzeczy wiadome dla wszystkich piszemy na forum. Jesli ktoś widzi coś, czego nie widza inni, wysyłam mu PW. Niejawne działania gracz przesyła przez PW.
4.Potwory będą wszelkiego możliwego rodzaju, w tym smoki(które, UWAGA, są inteligentne i niekoniecznie złe), a także wiwerny, gryfy itp. oraz mutanty.
 
Ikoik jest offline