Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-06-2008, 21:40   #13
Fabiano
 
Fabiano's Avatar
 
Reputacja: 1 Fabiano ma z czego być dumnyFabiano ma z czego być dumnyFabiano ma z czego być dumnyFabiano ma z czego być dumnyFabiano ma z czego być dumnyFabiano ma z czego być dumnyFabiano ma z czego być dumnyFabiano ma z czego być dumnyFabiano ma z czego być dumnyFabiano ma z czego być dumnyFabiano ma z czego być dumny
Cytat:
Napisał szakall Zobacz post
Fabiano:
Twoja karta jest raczej nie do przyjęcia z kilku powodów:
1.Gamble to nie waluta tylko przelicznik wartości(za pozostałe 100 gambli kup jakieś małe, lekkie ale wartościowe rzeczy)
2. Tropiciel to tropiciel a nie kowboj
3. kilka pomniejszych błędów które są do przyjęcia
Co do drugiego pytania ja będę wami dowodziła ale nie bezapelacyjnie, będzie "demokracja"
1) Jak najbardziej mój błąd, a raczej nie dopatrzenie, po prostu całość "zakupów" robiłem w exelu i skopiowałem bezmyślnie co leci. Miałem je wydać dalej w przypadku dowiedzenia sie czegoś więcej o misji.
2) Jak już zauważyłeś Tropiciel to Tropiciel, ale nie każdy taka postać musi być z nazwy Tropicielem. Jak masz takie wymagania to mogę skręcić typowego Tropiciela. Myślałem tylko, że bardziej urozmaicona postać będzie ciekawsza. Myliłem się najwyraźniej.
3) chciał bym znać te pomniejsze błędy. Jak nie na łamach forum to przynajmniej mailowo.

Teraz kolejne pytania:
Co my mamy wiedzieć o tej misji (nie licząc informacji zawartych w pierwszym poście? Głównie chodzi mi o możliwość dokupienia ewentualnego ekwipunku i orientacje oczywiście. No wiesz, Kuba to wiem gdzie jest, ale gdzie my jesteśmy, skąd wyruszamy i czy jesteśmy żołnierzami posterunku czy najemnikami.?
 

Ostatnio edytowane przez Fabiano : 19-06-2008 o 22:14.
Fabiano jest offline