Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-06-2008, 21:35   #15
Col Frost
Kapitan Sci-Fi
 
Col Frost's Avatar
 
Reputacja: 1 Col Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Avaron
Drobna rada. W Rzymie wyglądało to trochę inaczej. Nikt nie otrzymywał pensji za pełnione stanowisko. Mało tego zwykle im wyższą godność się piastowało tym większe koszta z tego powodu się ponosiło.
Tak, ale stanowisko można wykorzystać do zarabiania pieniędzy w różny sposób. Władza pozwala na wiele. A nie ma raczej sensu zajmować się w sesji każdą jedną nieruchomością, czy kupcem

Cytat:
Napisał Adr
W zasadzie mam jedno pytanie: czy można postacią autentyczną?
Zależy jaka to postać. Na pewno nie można grac postaciami typu Katon, Cyceron, Brutus, Kasjusz, Scypion itd. Napisz dokładnie o kogo Ci chodzi to podyskutujemy o wszystkich za i przeciw

Cytat:
Napisał Efcia
A jak zapatrujesz się na kobiety w życiu politycznym??
No cóż w pierwszym poście napisałem, że w swojej rodzinie można, a nawet powinno się mieć kobiety, bo jednak były one częścią polityki w tamtych czasach. Ale faktycznie nie zastanawiałem się na temat graczy płci żeńskiej. W samym senacie ich oczywiście nie było, ale jeżeli dogadasz się z jakimś mężczyzną by Cię wcielił do rodziny to nie widzę problemu. Chociaż z drugiej strony kobieta sterująca mężem-senatorem tez może być ciekawą postacią. Także masz te dwie wersje do wyboru.
Prześlij KP, albo odezwij się do mnie na gadu to pogadamy na ten temat
Nr w pierwszym poście.
 
Col Frost jest offline