Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-11-2005, 00:56   #5
Hood
 
Reputacja: 1 Hood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłość
A gdzie ja pisałem, że jest? Akurat o niechęci tam nie ma. Wypowiedź rozwinąłem w kierunku jednego z 3 zaznaczonych tam motywów, motywu elfów. Pogrubionym drukiem zaznaczyłem tylko nagłówki, aby łatwiej było odnaleźć dany motyw w poście. "Sen Nocy Letniej" (A Midsummer Night's Dream) jest opowieścią o miłości oraz ingerecji świata magicznego - świata elfów - w świat rzeczywisty. Tak bardzo, bardzo, bardzo po krótce.

Motyw wzajemnej niechęci akurat potraktowałem najbardziej po macoszemu, a to z uwagi na fakt, że za Chiny Ludowe nie jestem w stanie sobie przypomnieć tytułu książki, w której wyczytałem o owym konflikcie.
Na chwilę obecną odsyłam do filmu "Waśń w świecie baśni". Historia opowiada o wojnie pomiędzy elfami i skrzatami (fairies vs leperchaums). Całe szczęście kończy się wynikiem 0:0 :P
 
Hood jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem