Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-06-2008, 10:35   #69
Cosm0
 
Cosm0's Avatar
 
Reputacja: 1 Cosm0 ma wspaniałą reputacjęCosm0 ma wspaniałą reputacjęCosm0 ma wspaniałą reputacjęCosm0 ma wspaniałą reputacjęCosm0 ma wspaniałą reputacjęCosm0 ma wspaniałą reputacjęCosm0 ma wspaniałą reputacjęCosm0 ma wspaniałą reputacjęCosm0 ma wspaniałą reputacjęCosm0 ma wspaniałą reputacjęCosm0 ma wspaniałą reputację
Dopiero teraz przeczytałem Twoje pytanie bo usunąłem wątek z subskrypcji i nie przychodziły mi powiadomienia. Wiem, co się dzieje z MaaRKIEM, bo mieszkam kolo niego Nic się nie dzieje - ma się dobrze i właśnie zaczął grać w mojej sesji. Nie wiem dlaczego nie pisze tutaj i mogę jedynie podejrzewać, że odpuścił sobie sesję, którą uznał za martwą. Napisz do niego pw i zapytaj. Co do zastanowienia się nad odejściem - myślę, że nie ma się nad czym zastanawiać. Sesja miała już ruszyć kilkukrotnie i za każdym były to puste słowa. Teraz z tego co widzę Kaworu i Katsu24 czekają na posta też już 4 dni, więc nie sądzę, żeby tym razem miało być inaczej. Poza tym dołączyłem już do innej sesji na innym forum i zadeklarowałem się do gry w kolejnej. Życzę jeszcze raz zatem dobrej gry i więcej wytrwałości.
 
__________________
Wisdom of all measure is the men's greatest treasure.
Cosm0 jest offline