Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-06-2008, 22:40   #101
Chrapek
 
Chrapek's Avatar
 
Reputacja: 1 Chrapek ma wspaniałą przyszłośćChrapek ma wspaniałą przyszłośćChrapek ma wspaniałą przyszłośćChrapek ma wspaniałą przyszłośćChrapek ma wspaniałą przyszłośćChrapek ma wspaniałą przyszłośćChrapek ma wspaniałą przyszłośćChrapek ma wspaniałą przyszłośćChrapek ma wspaniałą przyszłośćChrapek ma wspaniałą przyszłośćChrapek ma wspaniałą przyszłość
- Zgadzam się - powiedziałem z nad konsoli nawigacyjnej. Nie żeby mnie to cieszyło - odrzucenie żagli spowoduje, że nie będziemy już potem mogli rozwinąć porządnej prędkości. Powrót na Ziemię też nie wchodził więc już w rachubę. Nie lubiłem takich permanentnych rozwiązań, ale nie mogliśmy sobie teraz pozwolić na przerwanie hamowania.

- Komputer, rozpocznij awaryjną procedurę odrzucania żagli, w chwili zero. Autoryzacja: Selin-Dwa-Omega. Trzy, dwa, jeden, zero! - spojrzałem na ekran diagnostyczny - Wykonaj procedurę mijania; nowy kurs wedle wprowadzonych instrukcji - wytyczony przeze mnie i kapitana kurs miał teraz zostać wykonany przez maszynę.

Wcisnąłem guzik wewnętrznej komunikacji:
- Kamiensky, nie obchodzi mnie jak to zrobisz, ale te silniki muszą wytrzymać manewr, bo inaczej staniemy się żywym przykładem na to, jak działa grawitacja. Zrozumiano?
 
__________________
There was a time when I liked a good riot. Put on some heavy old street clothes that could stand a bit of sidewalk-scraping, infect myself with something good and contageous, then go out and stamp on some cops. It was great, being nine years old.
Chrapek jest offline