Wątek: funny stafik ;)
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-06-2008, 22:54   #189
Almena
 
Almena's Avatar
 
Reputacja: 1 Almena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputację
Ostatnio urządziłam sobie całonocną imprezę na działce ze znajomymi, z czego 90% stanowiła moja PRGowa drużyna. Skutki były różne i podłużne a to część z nich.

Tomb; podasz mi soczek?
Xer [zerwał się i leci]
Almena; Lol, wyskok jak Rambo! Dżentelmen
Xer; oh my, nie, po prostu został ostatni soczek a JA go chcę! ;3

[na ławkę wpełzł ślimak budzący wielkie zainteresowanie drużyny.]
Xer; Reno, uważaj, bo rzuci się na ciebie!

Reno; [z serii pytania do biologów] Czemu ślimaki robią pokręcone kupy?

[zawody we włażeniu na drzewo. Kiedy tomba schodzi, Reno nawołuje z dołu; ok, ok, pomogę ci! Lewa noga na konar niżej, pod prawą masz konar 10 cm niżej...jeszcze, jeszcze kawałek niżej...]
Xer; oooo, super, i teraz zakręć tyłkiem! XD

Zawody cd. Dziewczyny wlazły. Pora na facetów. Reno przemierza się dobre 5 minut.
Vinc; [szeptem] A może on jakimś cudem wyczaił, że gdyby tam wlazł, wszyscy rzuciliby się i ścięli to drzewo?

Almena; - Vinc, zerwiesz trochę liści porzeczek dla żółwia? ^_^
[po chwili Vinc wraca wręczając Almenie garść zielonych kulek.]
Almena; [niezapomnianym, rozbrajającym tonem] ....Chyba nie czaisz, stary....

Vinc; Ale macie tu krótkie drzewa!

Xer [komentarz do tego wyżej]: Bo tu Almena kosi trawę! ;3

[Ognisko z kiełbaskami] Reno; ktoś chce ugryźć moją parówę?
Xer; ...Czasem myślę, że ktoś naprawdę powinien...

Almena; Nadepnąłeś Flafiego!!!
Vinc [podnosi nogę - rozdepnięta konwalia] Wybacz!
Almena [odetchnęła z ulgą] A nie, to tylko Dzwoneczek! Mam ich pełno ^_^

Reno; [potyka się na kamieniu] Osz!!! [przekleństwo!] [zerka na Almenę] mam nadzieję że to nie był Falfi?

Vinc [ogląda zawiązki owoców gruszy i całkiem poważnie, z zachwytem pyta] To jakieś miniaturki?

Reno; [o lilii] Łe, ale fajny tulipan!

Xer; Nie będę udawał, że znam się na kwiatach. Możliwe też że jestem daltonistą, więc spytam tylko [wskazuje klomb 20 m2] co to jest, to niskie, pierzaste?

Tomba; Macie tu gdzieś wodę?
Almena [wskazuje wąż ogrodowy]...
Reno; [łapie wąż i tankuje z niego]
Almena; ...[dokańcza, speszona] Mamy też czajnik, herbatę, cukier, i cytrynki...

Reno [spaceruje]. Xer do Almeny - ja bym go nie spuszczał z oczu na twoim miejscu. Jeszcze obsika ci Flafiego!

Reno [dłubie w ziemi]
Almena: zostaw w spokoju dżdżownice!!! One robią dobrze na ziemię!!!

[Xer opryskał lekko robaka wodą z węża]
Almena [wrzask] Ty psychopato!!!!!!!!!!

Reno: Masz może więcej bułków?

Najlepsza wpadka miała miejsce pod koniec imprezy [wszyscy radośni i rozkręceni ]. Zasiałam gdzieś moją gumkę do włosów i za diabła nie mogłam jej znaleźć, a chciałam spiąć sobie włosy. Akurat był z nami jeden kumpel, który klaki ma dłuższe ode mnie, i często nosi je związane w kitkę [dlatego też nosi po kieszeniach gumki do włosów – również wiecznie je gubi]. Podchodzę do niego radośnie, i z niecierpliwie-błagalnym wzrokiem spitej elfki zagajam do niego inteligentnie: - masz może gumkę?
Zrobi tak bezcenną minę, a jego oczy tak zabłysły, że pojęłam swój błąd i z chichotem uciekłam

Co, jak się później okazało, było złym pomysłem – albowiem kumpel w podekscytowaniu „dyskretnie” latał między pozostałymi członkami męskiej załogi i mówił coś, po czym tamci mieli miny z serii „bezcenne” . Najgorsze było jednak to, że inny zatroskany kumpel [6 piw] w końcu nie wytrzymał, podszedł do mnie, i szepnął: - jakby co, ja mam!
XD
 
__________________
- Heh... Ja jestem klopotami. Jak klopofy nie podoszają za mną, pszede mnom albo pszy mnie to cos sie dzieje ztecytowanie nienafuralnego ~Dirith po walce i utracie części uzębienia. "Nie ma co, żeby próbować ukryć się przed drowem w ciemnej jaskini to trzeba mieć po prostu poczucie humoru"-Dirith.
Almena jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem