Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-06-2008, 00:40   #118
Mira
Konto usunięte
 
Reputacja: 1 Mira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputację
Nie wymagam tego (choć może być to treningiem).
O ile poprzednim graczom wytykałam praktycznie wszystkie błędy, Wam wskazałam tylko te najbardziej rażące w KP. Wtedy praca nad kartami była zupełnie oddzielnym etapem warsztatów (przed sesją właściwą), teraz, żeby podołać takiej szczegółowej analizie, musiałabym zamknąć sesję do czasu aż Wasze karty nie będą na błysk. Po prostu szkoda mi czasu na to, bo wszyscy chyba chcemy już grać, prawda?

Co do poziomu postów, nie martw się Dalakar, co jakiś czas robię dla Was analizę Waszych postów pod kątem pisowni - wskazując najczęstsze i najbardziej rażące wpadki. Natomiast o błędach logicznych, merytorycznych, niedopowiedzeniach informować będę na bieżąco.
Zresztą jak coś budzi Wasze zastrzeżenia w postach innych graczy to też meldujcie.
 
__________________
Konto zawieszone.
Mira jest offline