Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-06-2008, 23:53   #46
Latilen
 
Latilen's Avatar
 
Reputacja: 1 Latilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodze
Dodaj dodaj! ;] Jeszcze tego nie próbowałam, więc spróbujmy XD Chociaż nie wiem co na to Etopiryna :P

A z postem drogi MG, to ja bym była za - 30 mam lot z okęcia, więc zanim się ogarnę jak sprawy się mają z internetem na miejscu (jak będą mieli na uniwerku w Perugii za darmo z interentem - na to liczę - to oprócz weekendów będę codziennie pod ręką, a jeśli nie to szukanie kafejki mnie czeka, a i wpłynie na wolniejsze odpisywanie) to potrwa, a tak może coś byśmy ruszyli choć trochę w tym tygodniu, powoli zapominam jak się klawiatury używa :P I już nie bylibyśmy na początku pierwszego rozdziału a na początku środka ;]

A co do używania spacji, nie ma spawy, chociaż co do imion to mam sprzeczne uczucia, ale jak razem postanowimy to się dostosuję ;]
 
__________________
"Women and cats will do as they please, and men and dogs should relax and get used to the idea."
Robert A. Heinlein
Latilen jest offline