Wątek: Wataha
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-06-2008, 12:44   #13
Almena
 
Almena's Avatar
 
Reputacja: 1 Almena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputację
Kocham rekrutacje – zawsze coś się na nich potenteguje!
Telomo, słonko moje. Jeśli nie chcesz zarobić warna za przekleństwa albo zaśmiecanie rekrutacji, proszę najpierw wyślij PW do MG jeśli masz wątpliwości.
Najlepiej jeśli post składa się z tych trzech części. Jaka jest kolejność, nie powiedziałam, wojskowy mój ty . Jeśli którejś części nie będzie, również nie wywalę z sesji.

Fabiano:
1) trochę snu nie zaszkodzi raz na jakiś czas, ale sen nie będzie głównym wątkiem
2) Tak, o wschodzie i zachodzie.
3) Nie. Jako wilk jesteście nadal „sobą”, znaczy macie swój umysł, swój charakter, swoją duszę, ale nieco bardziej „zezwierzęcone”, czyli zachowujecie się nieco bardziej jak wilki [bardziej podatni na agresję, bardziej solidarni wobec innych członków watahy, takie tam]
4) Przykład skilla? Ok.
Nazwa skilla; Blizzard wind
Do czego skill służy; wywołuje lodowaty huragan, który zamraża wszystko w swym zasięgu [10m]
Na co/kogo skill działa: na wszystko w zasięgu/poza przyjaciółmi jeśli rzucający tak zechce
Na co/kogo nie działa: na istoty manifestujące swoją energię życiową [demony, eteryści, takie tam]
Czas trwania: czas rzucania

Maciekafc: Po wakacjach nie, jakoś za 2 tygodnie [jak tylko MG zda magisterkę]
 
__________________
- Heh... Ja jestem klopotami. Jak klopofy nie podoszają za mną, pszede mnom albo pszy mnie to cos sie dzieje ztecytowanie nienafuralnego ~Dirith po walce i utracie części uzębienia. "Nie ma co, żeby próbować ukryć się przed drowem w ciemnej jaskini to trzeba mieć po prostu poczucie humoru"-Dirith.
Almena jest offline