Wątek: Dziwne Blogi
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-06-2008, 16:33   #4
Milly
 
Milly's Avatar
 
Reputacja: 1 Milly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputację
Na oko to z pewnością jeszcze w tym roku kalendarzowym.

Nie wiem kiedy, w przybliżeniu również, wszystko zależy od postępów Sola w pracach nad różnymi rzeczami na forum. Nie tylko blogi są odnawiane. Uprzedzając pytania - nie zdradzę co jeszcze, bo jak już wspominałam w innym temacie, jest to niespodzianka dla forumowiczów.

Dolary były wykorzystywane w forumowej grze Shadow of Elements. Można było za nie kupić różne rzeczy w sklepiku. Gra już jakiś czas temu została wyłączona, a pieniądze zostały. Naliczają się za pisanie postów, staż na forum i pełnione funkcje. Można nadal kogoś innego obdarować jakąś sumką naciskając znaczek $ pod avatarem. Do niczego więcej nie służą, przynajmniej jak na razie. Być może SoE kiedyś powróci, jednak nawet na oko nie jestem w stanie powiedzieć kiedy i czy to w ogóle nastąpi.
 
Milly jest offline