Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-06-2008, 00:58   #5
Avaron
 
Avaron's Avatar
 
Reputacja: 1 Avaron jest po prostu świetnyAvaron jest po prostu świetnyAvaron jest po prostu świetnyAvaron jest po prostu świetnyAvaron jest po prostu świetnyAvaron jest po prostu świetnyAvaron jest po prostu świetnyAvaron jest po prostu świetnyAvaron jest po prostu świetnyAvaron jest po prostu świetnyAvaron jest po prostu świetny
Mam dla Was wiadomość:

Przykro mi panowie ale z powodu nagłych zdarzeń o charakterze rodzinnym muszę na czas jakiś wyjechać. Nie jestem w stanie przewidzieć na jak długo (tak to już jest ze zdarzeniami nagłymi). Przykro mi bo to początek przygody, a zapowiada się ona całkiem dobrze, mając na uwadze Wasze pierwsze posty. Żebyście nie czuli się pokrzywdzeni, takim przebiegiem sprawy postanowiłem dać Wam zastępstwo. W moim imieniu przygodę poprowadzi Keth. Wprowadziłem go zarówno w fabułę jak i w założenia świata. Z Kethem współpracujemy nie od dziś i jestem pewien że świetnie sobie z tym zadaniem poradzi.

Życzę udanej zabawy i mam nadzieję, że niedługo się ponownie "przeczytamy".

PS sante parking nie przylega bezpośrednio do motelu. Na zdjęciu satelitarnym widać biały obszar to jest właśnie zadaszenie nad parkingiem.
 
__________________
"Co będziemy dzisiaj robić Sarumanie?"
"To co zwykle Pinki - podbijać świat..."
by Marrrt
Avaron jest offline