Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-06-2008, 09:51   #1455
Telomo
 
Telomo's Avatar
 
Reputacja: 1 Telomo ma z czego być dumnyTelomo ma z czego być dumnyTelomo ma z czego być dumnyTelomo ma z czego być dumnyTelomo ma z czego być dumnyTelomo ma z czego być dumnyTelomo ma z czego być dumnyTelomo ma z czego być dumnyTelomo ma z czego być dumnyTelomo ma z czego być dumnyTelomo ma z czego być dumny
Cóż... ja się jeszcze nie przedstawiałem (bynajmniej wyszukiwarka nic nie mówiła) no więc:

O ile pamięć mnie nie myli, zarejestrowałem się na tamte wakacje, ale z przyczyn nawet mi niewiadomych wróciłem dopiero niedawno. Jestem wygadany i pracuję nad swoim własnym projektem Strategy RPG, który to jest systemem obejmującym klimat gier fantasy RPG oraz strategicznych. Pozwoli nam na wykreowanie postaci jak i dowodzenie państwem, niekoniecznie jako król czy inny lord. Lubię grać w gry RPG. Najbardziej jestem zafascynowany autorskimi systemami, lecz chylę czoło przed Warhammerem, jako iż daje większą swobodę niż Dungeons'n Dragons. Lubuję się w pisaniu i czytaniu tylko dobrych książek, gdyż jeżeli jakaś będzie od samego początku mnie zacinać, watpliwym jest iż ją przeczytam. Moje realne imię to Krzysztof. Cóż... to tyle :P

EDIT: zapomniałbym dodać, iż uczę się programowania w C++. Początkowo chcę napisać Sudoku (dla mamusi ), które samo będzie wymyślało przykłady. Następnym projektem będzie strategia-symulator mrowiska Nawet tych nowych z Ameryki.
 
__________________
Nie ma to jak dobra książka, odpowiednie światło, śnieg za oknem, ciepły koc i lampka porządnego wina.

Jeżeli chcesz się skontaktować, pisz na mail lub gg: 13085699
Telomo jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem