Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-06-2008, 10:25   #16
Irrlicht
 
Irrlicht's Avatar
 
Reputacja: 1 Irrlicht wkrótce będzie znanyIrrlicht wkrótce będzie znanyIrrlicht wkrótce będzie znanyIrrlicht wkrótce będzie znanyIrrlicht wkrótce będzie znanyIrrlicht wkrótce będzie znanyIrrlicht wkrótce będzie znanyIrrlicht wkrótce będzie znanyIrrlicht wkrótce będzie znanyIrrlicht wkrótce będzie znanyIrrlicht wkrótce będzie znany
TAK, drodzy gracze, to jest zagadka. Nie ma zmiłuj, ja podpowiadać nie będę, co trza zrobić, musicie myśleć sami. Jakkolwiek nie powinno być to trudne.
Ostatecznie wybrałem nieco inny klimat ścieżki dźwiękowej. Mam nadzieję, że się podoba.
To prawda, ja jestem VALVe leech, ale ostatecznie Externus nie mógł być pokazany tak jak Xen. Stwierdziłem, że byłoby to zbyt nudne. Postawiłem na Beksińskiego i Gigera. Enjoy. Ktokolwiek wykryje jakieś błędy, wiadomo do kogo mówić.
Czasem mimo wszystko czujÄ™ absurd sytuacji. CoÅ› w stylu:
- Cześć Maria, chciałabym cię zapytać o coś.
- Tak?
- Jakim cudem ta trójka zdoła wyłączyć reaktor, przejść przez portal, przeżyć Externusa, przeżyć stwory z Externusa, przeżyć hordy esdecji, fresera i Bóg wie, co jeszcze MG wymyśli? Przecież to szaleń...

Umilkła, patrząc na twarz Marii Kleiner.
- SZALEŃSTWO!? TO JEST SPARTAAA!!!

 
Irrlicht jest offline