Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-06-2008, 13:52   #1
Pandemonicum
 
Pandemonicum's Avatar
 
Reputacja: 1 Pandemonicum ma wspaniałą przyszłośćPandemonicum ma wspaniałą przyszłośćPandemonicum ma wspaniałą przyszłośćPandemonicum ma wspaniałą przyszłośćPandemonicum ma wspaniałą przyszłośćPandemonicum ma wspaniałą przyszłośćPandemonicum ma wspaniałą przyszłośćPandemonicum ma wspaniałą przyszłośćPandemonicum ma wspaniałą przyszłośćPandemonicum ma wspaniałą przyszłośćPandemonicum ma wspaniałą przyszłość
[komentarze]Boska Gra

Witam wszystkich!

Sesja rozpoczęta. Tzn. jak na razie jest temat dla zwolenników, ale dla Chaosu też zaraz będzie - dokładniej jutro.

Czas więc nadszedł, by założyć komentarze. Tutaj zadajecie pytania, piszecie ewentualne uwagi i wytykacie błędy MG palcem. No i rozmawiacie o tym, co się na sesji dzieje. Na początek parę spraw organizacyjnych:

Nie od wszystkich dostałem numery gg i e-maile, nie wszyscy przesłali mi też wypełnione KP. Prosiłbym, by się sprężyć, do niedzieli chciałbym mieć mechanikę załatwioną. A właśnie, jeszcze nie sprawdziłem Waszych wypełnionych KP, ale do niedzieli postaram się to zrobić. I tak w pierwszej turze mechanika nie jest potrzebna.

Jak już pisałem w temacie - piszecie minimum jednego posta na cztery dni, ale jeśli ktoś nie będzie miał tyle czasu jest możliwość, by te warunki dla kogoś osobiście zmienić - w takim przypadku pisać na PW.

To na razie chyba wszystko, mem nadzieję, że będzie nam się przyjemnie grało.
 
Pandemonicum jest offline