Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-06-2008, 15:53   #154
Salazar
 
Salazar's Avatar
 
Reputacja: 1 Salazar ma z czego być dumnySalazar ma z czego być dumnySalazar ma z czego być dumnySalazar ma z czego być dumnySalazar ma z czego być dumnySalazar ma z czego być dumnySalazar ma z czego być dumnySalazar ma z czego być dumnySalazar ma z czego być dumnySalazar ma z czego być dumnySalazar ma z czego być dumny
Aha. Czyli czekasz na nasze działania... Czyli można sobie pójść na piwko do karczmy i dziewki popodrywać. Po co ratować jakąś zapadłą wiochę jak można ulżyć chuci, nieprawdaż?

Na poważnie, to chyba nie za bardzo wiesz o co chodzi w prowadzeniu sesji. Poprzez jakieś poszlaki, wydarzenia, spotkane postacie powinieneś posuwać historię do przodu. Poza tym co my wiemy o otoczeniu? Napomknąłeś coś o jakiejś wiosce. Ale gdzie ona jest? Ilu ludzi tam mieszka? Ile domów? Wiemy coś o niej? Mamy iść i pytać wszystkich? Wystarczy, że namieszaliśmy koło bramy i w karczmie, to po co wzbudzać większe zainteresowanie.

Uważam, że jeśli chcesz tak to rozwiązywać, to nie masz co liczyć na nowe posty, bo ja na przykład nie mam zamiaru już stosować półśrodków, czyli żeby napisać ciekawy i w miarę długi post nawalić swoich przemyśleń lub spostrzeżeń, a nie konkretnych działań.

Poza tym, powinieneś umieć się dostosować, a nie: Postanowiłem i tak będzie. Gracze mają różne upodobania i powinno się z nimi szukać kompromisu, a nie iść w zaparte.
 
__________________
Oto pięść moja. Zna ją świata ćwierć...
Kto ją ujrzy, ujrzy swoją... śmierć...

GG: 953253

Ostatnio edytowane przez Salazar : 26-06-2008 o 15:59.
Salazar jest offline