Wątek: Strategy RPG?
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-06-2008, 09:36   #6
Arango
Banned
 
Reputacja: 1 Arango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodze
O ile się orientuję (pkt8 Regulaminu) możesz umieścić link do swojej strony, jeśli nie jest to forum. Szczerze mówiąc chętnie bym zobaczył ile tego już opracowałeś. Dla pewności jednak zasięgnij informacji u Moderatorów.

Nie wypowiem się co sadzę o takim temacie "ogólnym "(bo nie mam siły pisać jednego i tego samego po raz... sam nie wiem który już) odniosę sie tylko do tego co napisał Nonickname. I tu zła wiadomość dla Ciebie Telemo bo się z nim zgadzam. To syzyfowa praca, mozolna wbrew pozorom, czasochłonna, a jeśli doda się do tego Twój brak doświadczenia w tej materii...No nie wiem, oby Ci się udało, ale jak dla mnie to praca na miesiące, jeśli nie lata.

Pomysł z zerknięciem jak to robią inni bardzo dobry, tylko niesie ze sobą jedno niebezpieczeństwo. Jest bardzo cienka linia dzieląca korzystanie z doświadczeń z kopiowaniem.
 

Ostatnio edytowane przez Arango : 27-06-2008 o 09:39.
Arango jest offline