Wątek: Strategy RPG?
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-06-2008, 10:30   #9
Telomo
 
Telomo's Avatar
 
Reputacja: 1 Telomo ma z czego być dumnyTelomo ma z czego być dumnyTelomo ma z czego być dumnyTelomo ma z czego być dumnyTelomo ma z czego być dumnyTelomo ma z czego być dumnyTelomo ma z czego być dumnyTelomo ma z czego być dumnyTelomo ma z czego być dumnyTelomo ma z czego być dumnyTelomo ma z czego być dumny
Ale to nie ma być księga wykresów, Pan Tadeusz czy super realistyczna gra Więc spokojnie, czasu starczy i te obawy, to dla mnie nie są obawy a jedynie spostrzeżenia o których miałem świadomość przed przystąpieniem do projektu :P
A tu link:
http://strategyrpg.tnb.pl/

Cóż, za dużo tam na razie nie ma, ale niedługo jak skończę tą cholerną tabelkę, to pojawią się opisy ras itd. Pierw idę od strony RPG :P

EDIT:
jak popatrzeć na te dodatki do D'nD czy Warhammera, to też się robią wielkie tomiska, tylko że rozłożone na części :P I opracowałem przejrzysty system, pozwalający na szybkie kreowanie. Z początku każda rzecz jest w osobnym pliku OpenOffice (np. Kompani, Atrybuty, Umiejętności, Rasy, Klasy itd.). Gdy już będziemy sklejać rozdział, to wszystko skleimy i osobne pliki wywalimy, po czym zabierzemy się za drugi rozdział itd. Niestety, wersja 1.0 prawdopodobnie będzie bez grama grafiki (no bo któż by rysował za darmo jeżeli projekt nie jest pewny?) Ale być może późniejsza wersja (o ile będzie) to poprawi
 
__________________
Nie ma to jak dobra książka, odpowiednie światło, śnieg za oknem, ciepły koc i lampka porządnego wina.

Jeżeli chcesz się skontaktować, pisz na mail lub gg: 13085699

Ostatnio edytowane przez Telomo : 27-06-2008 o 10:35.
Telomo jest offline