Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-06-2008, 13:02   #131
Kelly
 
Kelly's Avatar
 
Reputacja: 1 Kelly ma wyłączoną reputację
Ja mam pewne wątpliwości oraz pozwolę sobie zaproponować pewne rozwiązanie. Wątpliwości polegają na tym, że po pierwsze zbliżają się wakacje, czy urlopy i pewnie część graczy nie będzie miała przez jakiś czas dostępu do neta. Druga rzecz, ze biorąc pod uwagę poprzednie wydarzenia podchodzą do tego wszystkiego, jak mówi reklama, z pewną dozą nieśmiałości. Wiecie, spodziewałem sie po tej sesji wiele, ale wpadłem na taki głupi okres, trochę więc wyparował mój entuzjazm oraz chęci. Dlatego Hyde, wydaje mi się, że bardziej widzę Cie w roli GM-a bardzo luźnego, który nie prowadzi akcji według zamierzonego scenariusza, ale szaleje wraz z graczami wybierając sobie postać jakiegoś NPC-a. Mógłbyś wtedy i powoli wprowadzać swój scenariusz, gracze zaś nie martwiliby się o sesję. Czy można to nazwać sesja półotwartą? Pewnie tak. Nie chciałbym Ci odbierać tej sesji Hyde, bo jest ona Twoja, Ty jesteś jej twórca, pomysłodawcą etc. Nie chciałbym, żeby Ci było przykro, żebyś poczuł się urażony. Wszyscy jesteśmy kumplami i wszyscy chcemy się bawić i chcę żebyś sie bawił razem z nami, bo Twój wkład jest niezaprzeczalny. Jeżeli więc widziałbyś taki sposób prowadzenia, chętnie dalej bym się bawił, jeżeli inni gracze zamanifestują swoje poparcie oraz Ty. Jeżeli wyczuję, ze raczej średnio, to jednak pozwolę sobie zrezygnować. Wolę bowiem, żebyśmy poszli odrębnymi ścieżkami dalej mając dobre kontakty i lubiąc się niż mieli spierać.

Kolejna rzecz, widziałbym wznowienie rekrutacji, bo chyba kolejny gracz, wiedźmin, jakoś nie może nic napisać.
 
Kelly jest offline