Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-06-2008, 13:44   #116
Almena
 
Almena's Avatar
 
Reputacja: 1 Almena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputację
Ja was zastrzelę, normalnie zaszlachtuję moją zardzewiałą kataną! XD Czekam aż napiszą, a oni mi mówią że nie wiedzą o czym pisać! XD
Dobra wlepiam post bo mnie tu molestuje gromadka graczy. Ogłaszam jednocześnie że Mg jest rozbity psychicznie [tak, wiem że zawsze był, ale teraz po prostu się pokruszyłam ].
No to trzym się Josonosimiti [wybacz jeśli coś przekręcę kiedyś, ale tego nicka nie umiem się nauczyć – zawsze piszę josonimitsi ;p], miłego wyjazdu!
 
__________________
- Heh... Ja jestem klopotami. Jak klopofy nie podoszają za mną, pszede mnom albo pszy mnie to cos sie dzieje ztecytowanie nienafuralnego ~Dirith po walce i utracie części uzębienia. "Nie ma co, żeby próbować ukryć się przed drowem w ciemnej jaskini to trzeba mieć po prostu poczucie humoru"-Dirith.
Almena jest offline