Wątek: Polowanie
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-11-2005, 14:22   #18
Dakot
 
Reputacja: 1 Dakot ma wyłączoną reputację
W to ze poluja na same chore sztuki to nie wierze jak mysliw widzi zwierzaka to bierze i do niego strzela choć nie zawsze czasami niektórym wystarczy ze maja go na celowniku pomierza do niego a potem powiedza a idz daruje ci zycie sam słyszalem te słow choć dla mnie to one dziwnie troche brzmią... A ze myśliwi robią duzo dobrego dla lasu to wiadaomo najważniejsze ze kasą sypią co potem idzie do leśniczych i oni ja wykorzystuja na rózne sposoby. Fakt tez jest takie ze myśliwiw mogą tylko pewną lośc zwiezrzat odszczelić w swoim kole potem te zwierzaki odwoza do lesniczego zdaje sie i zeby móć je zabrać musza za nie zapłacić tzn za to mięso. Jak wiadomo som myślwiwi i "myśliwi" sa mostanio doswiadczyłem tych "myśliwych" cóz takim to tylko broń odebrać. Ktoś tam wczesniej powiedzaił cos ze by jakąs pania z futrem zliska pobił... akuratja bym tu dał na wstrzymanie bo lisy w Polsce są prawdziwą plagą(dzieki człowiekowi się nią stały tak to jest jak sie ingeruje w przyrode) i trzeba je systematycznie tępić bo przez to, ze jest ich tak dużo wyządzają wielkie szkody w środowisku.
Mnie osobiście taki polowanie jakie prowadza mysliw tj stoi lub siedzi albo przyjmuje inną figlarną poze i czeka na zwierzaka az ten mu wybiegnie pod lufe to mnie się takie coś nie podoba. Rozumiem tropienie zwierzaka podchodzenie go a potem próba wykończenia go no tooo sie nazywa wtedy polowanie No ale jest jak jest i nic nie da sie zrobić no bo wiecie tradycja... Ale podsumuwując działalność myśliwych to wiecej jest tu plusow niż minusów dobrze ze sa bo dbają o ten lasw jakis sposób.
Pozdrawiam[/code][/fade][/list]
 
Dakot jest offline