Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-06-2008, 10:22   #3
marcinchicago39
 
marcinchicago39's Avatar
 
Reputacja: 1 marcinchicago39 nie jest za bardzo znanymarcinchicago39 nie jest za bardzo znanymarcinchicago39 nie jest za bardzo znanymarcinchicago39 nie jest za bardzo znanymarcinchicago39 nie jest za bardzo znanymarcinchicago39 nie jest za bardzo znanymarcinchicago39 nie jest za bardzo znany
Kiedyś grałem na forum nie stricte RPG, zupełnie o innej tematyce ale powstała tam sesja, na początku wszystko było ok ale później pojawił się problem, ludzie mieli bez przerwy jakieś pretensje o styl grania a to że to banalne, a to że ktoś uwikłał w coś czyjąś postać a jemu się to nie podoba. I jeżeli nie zmieni się posta to on nie będzie dalej grał. I to się skończyło tak że sub-forum z komentarzami zawierało chyba z 15 pod-stron a sesja może z 4. Chyba mi to zostało bo pisząc post obawiam się czy przypadkiem czegoś nie zepsuje, myśle sobie "a może MG ma inny plan i nie powinnienem tak a tak robić". Takie podejście ogranicza moją wyobraźnię. Zobaczymy jak tu będzie, mam wielką nadzieję na coś porządnego a nie jakieś głupie przepychanki i wzajemne obrażanie jak w sesji w której grałem. Jednak już widzę że to forum to nie jakaś dziecinada i chyba moje obawy są bez-zasadne.

No to ja też życzę wszystkim i sobie niczym nie ograniczonej wyobraźni i dużo wolnego czasu na pisanie długich, ciekawych postów.

A teraz, idę spać. Dobranoc...
 

Ostatnio edytowane przez marcinchicago39 : 28-06-2008 o 10:29. Powód: Zmiana treści kilku zdań.
marcinchicago39 jest offline