Wątek: Polowanie
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-11-2005, 16:57   #19
Rębajło
 
Rębajło's Avatar
 
Reputacja: 1 Rębajło jest po prostu świetnyRębajło jest po prostu świetnyRębajło jest po prostu świetnyRębajło jest po prostu świetnyRębajło jest po prostu świetnyRębajło jest po prostu świetnyRębajło jest po prostu świetnyRębajło jest po prostu świetnyRębajło jest po prostu świetnyRębajło jest po prostu świetnyRębajło jest po prostu świetny
Nic przeciwko polowaniom nie mam, zwykła sprawa. Zreszta tu Vengar mądrze pisal... Ale jak chcecie byc tak przeciwko polowaniom calkiem to przeciez zostancie wegetarianamI!
Bo to chamstwo jest, dokarmiasz kurke a potem zabijasz! Cos za cos?! Nieeee! Uwolnic kury, świnki, krówki! Urrrraaa!
Że polowanie nie jest to samo co hodolwa? Oj czy ja wiem, przecież i to i to dokarmiasz, i to i to ubijasz, i to i to zjesz... :P
Do polowania nic nie mam ale kłusownictwo jest złe, złe, złe!!
 
__________________
Ze szlachtą, mości panowie, trzeba po ojcowsku, nie po dragońsku... Powiesz mu: "Panie bracie, a bądź łaskaw, a idź", rozczulisz go, na ojczyznę i sławę wspomniawszy, to ci dalej pójdzie niż dragon, który dla lafy służy. - Jan Onufry Zagłoba
Rębajło jest offline