Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-06-2008, 14:26   #7
Pacal II
 
Reputacja: 1 Pacal II ma z czego być dumnyPacal II ma z czego być dumnyPacal II ma z czego być dumnyPacal II ma z czego być dumnyPacal II ma z czego być dumnyPacal II ma z czego być dumnyPacal II ma z czego być dumnyPacal II ma z czego być dumnyPacal II ma z czego być dumnyPacal II ma z czego być dumnyPacal II ma z czego być dumny
Witam, jak pewnie zgadliście sesja opowiada o ekspedycji Kolumba, który jako pierwszy cywilizowany człowiek odkrył nieznany ląd zwany później Ameryką.
A niby Majowie, Aztekowie, Anasazi, Hopewell czy Inkowie nie byli cywilizowani. Chcę wiedzieć jak masz zamiar przedstawić Indian. Czy będą to nieumiejące mówić dzikusy? Nie przesadzaj też w drugą stronę robiąc z nich pokojowo nastawiony lud.

I właśnie. Gdzie się rozpoczyna? Jak już odkryliśmy nowy ląd, czy jak przyłączamy się na ekspedycję? Można grać indianinem?

Chcę też wiedzieć na czym bazowałeś swoją wiedzę o Kolumbie i ludach Taino i Karibach. Mam nadzieję, że nie na filmie 1492: Odkrycie Raju, choć jeden z moich ulubionych filmów to cenię go jako film a nie jako coś z czego się można uczyć historii. Kolumb jest tam praktycznie odwrotnością tego historycznego.
 

Ostatnio edytowane przez Pacal II : 28-06-2008 o 14:32.
Pacal II jest offline