Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-06-2008, 16:59   #163
Salazar
 
Salazar's Avatar
 
Reputacja: 1 Salazar ma z czego być dumnySalazar ma z czego być dumnySalazar ma z czego być dumnySalazar ma z czego być dumnySalazar ma z czego być dumnySalazar ma z czego być dumnySalazar ma z czego być dumnySalazar ma z czego być dumnySalazar ma z czego być dumnySalazar ma z czego być dumnySalazar ma z czego być dumny
Cały czas drogi MG wałkujesz ten sam temat, który brzmi: "Nie umiem poprowadzić nic co by was zainteresowało", bo tak to wygląda. Zamiast wprowadzić coś świeżego i nowego do sesji, cały czas chcesz żebyśmy niejako wrócili do dawnej formuły, która niestety już dawno straciła datę ważności. Jak mamy pisać porządne posty i cieszyć się grą, jeśli twoje opisy ograniczają się do kilku linijek, a opisy naszych działań do krótkich zdań.

Nie piszę tego też w sposób, że nie wiem jak to jest prowadzić albo być MG w internetowej sesji. Poprostu, żeby coś osiągnąć trzeba się przyłożyć, a w tym co ty robisz widzę raczej: "Zrobię sobie sesję."---> "Zaczyna mnie to nudzić i nie chce mi się."
 
__________________
Oto pięść moja. Zna ją świata ćwierć...
Kto ją ujrzy, ujrzy swoją... śmierć...

GG: 953253

Ostatnio edytowane przez Salazar : 28-06-2008 o 17:04.
Salazar jest offline