Wątek: OTowy Hydepark
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-06-2008, 21:43   #43
rudaad
 
rudaad's Avatar
 
Reputacja: 1 rudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputację
No i wszystko tak jak powinno być. Jesteś na forum, a więc akceptacje swojej osoby w organizowanej przeze mnie grupie uzyskałeś. Przynajmniej tę fabularną, choć nie wątpię, że za chwile posypią się hasła - witaj na Li, witaj u nas w WTT. Mamy ludzi w grupie naprawdę rożnych i różnistych, ale wszyscy są sympatyczni i mam nadzieję, że odnajdziecie wszyscy wspólny język.

Baw się dobrze i ode mnie również ukłon i ciepłe powitanie.

Pozdrawiam Ruda
 
__________________
"Najbardziej przecież ze wszystkich odznaczyła się ta, co zapragnęła zajrzeć do wnętrza mózgu, do siedliska wolnej myśli i zupełnie je zeżreć. Ta wstąpiła majestatycznie na nogę Winrycha, przemaszerowała po nim, dotarła szczęśliwie aż do głowy i poczęła dobijać się zapamiętale do wnętrza tej czaszki, do tej ostatniej fortecy polskiego powstania."
rudaad jest offline