Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-11-2005, 21:07   #1
Hood
 
Reputacja: 1 Hood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłość
Katolicki Głos w naszych domach...

W odpowiedzi na post Rębajły postanowiłem założyć temat, w którym wszyscy będziemy mogli się swobodnie - korzystając z dobrodziejstwa konstytucji i wolności słowa jej mocą ustanowionej - wypowiedzieć na temat ojca dyrektora.

A ile można? Ile dają Kaczyńscy to jedno, a Rydzyk to drugie.
Moim zdaniem, chłop robi taką parodię chrześcijaństwa, że to ja się czuję obrażony jego postawą i czynami, ja, który się mienię katolikiem. Facet bezczelnie kręci na lewo i prawo, a biedne babcie w moherkowych beretach słuchają go, jak zbłąkane owieczki. Przecież gość zaczyna uprawiać politykę sprzedaży odpustów... Żeby nie było, kościół katolicki w Polsce się od niego odciął. A dlaczego mu nic nie mogą zrobić jak Jankowskiemu? Bo jest Redemptorystą, a Ci mają bezpośrednie zwierzchnictwo w Watykanie i nie podlegają Polskim władzom kościelnym.

PS. Jan Paweł II odmówił audiencji Rydzykowi.

Tyle mojego póki co. Jako uzupełnienie mojego posta polecam utwór zespołu GENESIS - "Talking to Jesus". Tam Phil Collins rozprawia się z amerykańskimi medialnymi kaznodziejami. Takimi, jak pan Rydzyk (celowo pan, bo w moich oczach taki z niego duchowny jak wiatry po grochu... duszne...).
 
Hood jest offline