Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-06-2008, 21:21   #19
Pandemonicum
 
Pandemonicum's Avatar
 
Reputacja: 1 Pandemonicum ma wspaniałą przyszłośćPandemonicum ma wspaniałą przyszłośćPandemonicum ma wspaniałą przyszłośćPandemonicum ma wspaniałą przyszłośćPandemonicum ma wspaniałą przyszłośćPandemonicum ma wspaniałą przyszłośćPandemonicum ma wspaniałą przyszłośćPandemonicum ma wspaniałą przyszłośćPandemonicum ma wspaniałą przyszłośćPandemonicum ma wspaniałą przyszłośćPandemonicum ma wspaniałą przyszłość
Trochę o pisaniu postów cz.2:

Prosiłbym was, żebyście w swoich postach jakby przerabiali ponownie to, co ja piszę, dodając coś od siebie. Tak jak w poście dla Imperium, który za jakieś pięć minut się pojawi, mówi do Was gospodarz, poczym akcja idzie dalej. W takiej sytuacji możecie, a nawet jest to zalecane, wrócić się do tego momentu i odpowiedzieć coś jemu, a dopiero potem pisać o tym, co stało się teraz.

Poza tym - nie czekajcie z każdym głupim opisem czy z każdą akcją na następną turę. Piszcie do mnie na gg o tym, co zamierzacie zrobić, gdzie pójść czy z kim porozmawiać, a te działania/dialogi ustalimy razem i będziecie mogli napisać o tym w swoich postach. Wtedy będzie wszystko iść znacznie sprawniej.

To tyle o pisaniu postów. Poza tym zawiadamiam Was od razu, żeby potem nie robić niespodzianki, że w lipcu nie będzie mnie od 14 do 26, bo jadę na obóz RPG. W sierpniu też będę miał jakiś wyjazd, ale o tym powiem później, bo jeszcze nie mam do końca ustalonych terminów. Proszę Was, żebyście zawiadamiali mni też o ewentualnej nieobecności.

Abaddon, czekam na Twojego posta z końcem tury w wątku Chaosu.
 

Ostatnio edytowane przez Pandemonicum : 02-07-2008 o 12:53.
Pandemonicum jest offline